Οι stars του Hollywood «μένουν σπίτι» και λένε όχι στο make up

Όλες τους είναι υπέροχες.
Οι stars του Hollywood «μένουν σπίτι» και λένε όχι στο make up

Της Γεωργίας Τζαγκαράκη

Μπορεί να είσαι όλη μέρα με τις πυτζάμες, μπορεί να μην έχεις χρησιμοποιήσει κανένα προϊόν μακιγιάζ εδώ και καιρό, όμως να ξέρεις πως δεν είσαι η μόνη.

Αυτή η αποτοξίνωση μόνο καλό μπορεί να κάνει στο δέρμα μας αφού επιτέλους το αφήνουμε να «αναπνεύσει». Οι stars του Hollywood, πάντως, δείχνουν να μην ενοχλούνται καθόλου με αυτό και δεν χάνουν την ευκαιρία να παζάρουν αμακιγιάριστες.

Μπορεί να μην περίμενες πως θα δεις την Julia Roberts ή την Cindy Crawford χωρίς ίχνος μακιγιάζ και πόσο μάλλον με δική τους πρωτοβουλία.

Το έκαναν όμως και μπράβο τους!

Cindy Crawford

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cindy Crawford (@cindycrawford) στις

Jessica Alba

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jessica Alba (@jessicaalba) στις

Jennifer Aniston

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Aniston (@jenniferaniston) στις

Salma Hayek

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Salma Hayek Pinault (@salmahayek) στις

Eva Mendes

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Eva Mendes (@evamendes) στις

Julianne Moore

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Julianne Moore (@juliannemoore) στις

Ellen Pompeo

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Ellen Pompeo (@ellenpompeo) στις

Natalie Portman

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Natalie Portman (@natalieportman) στις

Emma Watson

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Emma Watson (@emmawatson) στις

Από την πιο μικρή έως την μεγαλύτερη όλες μας δείχνουν με άνεση πόσο καλά τα έχουν με τον εαυτό τους και γίνονται έμπνευση για τις υπόλοιπες.

Πολύ μας αρέσουν!

What's Next